Nasze pola namiotowe to „WIRY” nad jeziorem Wiry, tuż za mostem przy  trasie Drawsko Pom.- Kalisz Pom.99 km oraz przystań kajakowa „KOMINEK” 98km. Drawy, nad jeziorem Małe Dębno. Są to tereny poligonu wojskowego, naturalnie dzikie o unikalnej przyrodzie. Na naszych przystaniach istnieją schroniska, wiaty, ogniska, posty, plaże i toalety. Znajduję się także energia elektryczna. Jest to raj dla wędkarzy, grzybiarzy. Mamy także szlaki rowerowe. Na przystani Kominek można zamówić catering, także potrawy z grilla. Tylko u nas można legalnie przebywać na terenach wojskowych, wypoczywać wśród najczystszych terenów Pojezierza Drawskiego.

Pole namiotowe Wiry

Tuż za parkingiem leśnym przy drodze Drawsko Pom. – Kalisz Pom. za mostem z lewej strony, nad brzegiem jeziora Wiry, umiejscowione jest ostatnie miejsce biwakowe „Wiry”, przed zamkniętym odcinkiem rzeki. Miejsce biwakowe położone na skraju lasu, ogrodzone barierką z żerdzi dzierżawione jest również przez nas. Wszystkie biwakowiska położone są na krawędzi Puszczy Drawskiej, Drawskiego Parku Krajobrazowego i Drawieńskiego Parku Narodowego. Wszystkie otoczone są pięknymi mieszanymi lasami pełnymi jeżyn, malin, jagód, poziomek, grzybów, ptactwa i zwierzyny leśnej, zaś wody obfitują w leszcze, sandacze, trocie, węgorze, szczupaki, brzany, płocie i wiele, wiele innych gatunków ryb.

Pięknie położone, zawsze czyste i zadbane pola namiotowe są dobrze wyposażone w wiaty, stoły, ławy, paleniska, pomosty i w szereg innych. Wszystko to zostało zbudowane wyłącznie z naturalnych surowców z dech, bali i kamienia.