Aktywny wypoczynek - najlepsza forma relaksu

Spływy kajakowe to jeden z najmodniejszych i najatrakcyjniejszych sposobów spędzenia aktywnie wolnego czasu. Spływy to wycieczki kajakowe, w których codziennie zmierzamy się z kolejnym etapem wędrówki urokliwymi, czasem dzikimi szlakami wodnymi.
Podczas nich przeżywamy mnóstwo przygód, które często zapadają uczestnikom na długie lata w pamięci.
To oferta zarówno dla doświadczonych kajakarzy jak i tych, którzy nigdy nie mieli przyjemności płynąć ale również chcą spróbować swoich sił.
Urokliwe pola namiotowe wśród dzikiej przyrody, kąpiele w jeziorach, zabawy na wodzie, ogniska to codzienność którą serwują spływy kajakowe. Spływy kajakowe są dla każdego początkującego jak narkotyk! Wystarczy spróbować raz a w pełni profesjonalna obsługa sprawi, iż każdy następny sezon bez kajaku będzie jak brak wody dla ryby!!! Kajaki to doskonały pomysł na udany urlop. Spływy kajakowe to najlepszy sposób, by odetchnąć od zgiełku miasta i zawrzeć nowe znajomości.

Kompleksowa oferta wypoczynku

Dysponujemy kajakami wraz z osprzętem, kamizelkami ratunkowymi, parkingiem dla naszych klientów, transportyem osób i kajaków, schroniskami, przyczepami campingowymi, własnym barem oraz polami biwakowymi gdzie można odpocząć przez okres dostosowany do własnych potrzeb. Jednocześnie tylko u nas można na końcu etapu przed częścią zamkniętą zaopatrzyć się we wszelkie potrzebne rzeczy na dalszą część spływu a jednocześnie zjeść smacznie, tanio i do syta.